1 |
ENERGY COLLONGES F14 LORD DU SUD x TOLEDE COLLONGES Gaec Delorme Collonges |
GAEC DELORME COLLONGES 2 Ans Aqps Femelles 1e Section | N.C | 0 | 0 |
2 |
ELWINA MANS F14 LORD DU SUD x THALISSA MANS Delorme Hubert |
DELORME HUBERT 2 Ans Aqps Femelles 1e Section | 3 | 0 | 0 |
3 |
EXTRA LULU DE CUET F14 LORD DU SUD x OCELLE LULU Bourounoff Serge |
BOUROUNOFF SERGE 2 Ans Aqps Femelles 1e Section | N.C | 0 | 0 |
4 |
EMMA CONTI F14 NETWORK x REGINA CONTI Joubert |
JOUBERT 2 Ans Aqps Femelles 1e Section | 1 - Champion | 0 | 0 |
5 |
EASY KLASS F14 COASTAL PATH x LEATHOU Nicco |
NICCO 2 Ans Aqps Femelles 1e Section | N.C | 0 | 0 |
6 |
ELLE DE VAUX F14 LORD DU SUD x QUE DU CHARMIL Desrayaud Didier |
DESRAYAUD DIDIER 2 Ans Aqps Femelles 1e Section | N.C | 0 | 0 |
7 |
ELBA DU SUD F14 LORD DU SUD x ROSALBA Delabays Bertrand |
DELABAYS BERTRAND 2 Ans Aqps Femelles 1e Section | N.C | 0 | 0 |
8 |
ELLVIC F14 LUCARNO x SUNNY VIC Rives Pierre |
RIVES PIERRE 2 Ans Aqps Femelles 1e Section | 4 | 0 | 0 |
10 |
ECLIPSE MITJA F14 TURGEON x QUADRACTIQUE Rousseliere |
ROUSSELIERE 2 Ans Aqps Femelles 1e Section | N.C | 0 | 0 |
11 |
ESPERANZA MOIRETTE F14 LORD DU SUD x HELAMYS MOIRETTE Duporte |
DUPORTE 2 Ans Aqps Femelles 1e Section | 5 | 0 | 0 |
12 |
EAU GAZEUSE F14 PUIT D'OR x ATOUTEVITESS Thenard |
THENARD 2 Ans Aqps Femelles 2e Section | 2 | 0 | 0 |
13 |
EVANE F14 KHALKEVI x PAQUERETTE DES CHAMPS Gronfier |
GRONFIER 2 Ans Aqps Femelles 2e Section | 5 | 0 | 0 |
14 |
ELUNE DE COTTE F14 CENTENNIAL x LUNE DE COTTE Richardot |
RICHARDOT 2 Ans Aqps Femelles 2e Section | N.C | 0 | 0 |
15 |
ENTRE EN SCENE F14 COASTAL PATH x REGELE DE L'ART |
SAINT VOIR/COUDERC 2 Ans Aqps Femelles 2e Section | Absent | 0 | 0 |
16 |
ETRAH F14 LORD DU SUD x PREUVE D'AMOUR Tige |
TIGE 2 Ans Aqps Femelles 2e Section | N.C | 0 | 0 |
17 |
EMMA COLLONGES F14 LORD DU SUD x KATY COLLONGES Gaec Delorme Collonges |
GAEC DELORME COLLONGES 2 Ans Aqps Femelles 2e Section | 2 | 0 | 0 |
18 |
ETOILE DES NEIGES F14 ANZILLERO x NIKITA DES NEIGES Martin |
MARTIN 2 Ans Aqps Femelles 2e Section | N.C | 0 | 0 |
19 |
ELLOUBA F14 NETWORK x LOLA LOLITA Lauriot |
LAURIOT 2 Ans Aqps Femelles 2e Section | 4 | 0 | 0 |
20 |
EOLINE F14 VISION D'ETAT x QLEMENTINE Giethlen-cadiergues |
GIETHLEN-CADIERGUES 2 Ans Aqps Femelles 2e Section | 1 | 0 | 0 |
21 |
ESMERALDA ST JEAN F14 CENTENNIAL x RERGOWORK DE ST JEAN Perricard |
PERRICARD 2 Ans Aqps Femelles 2e Section | N.C | 0 | 0 |
22 |
ETOILE DE CIERGUES F14 LORD DU SUD x MISS DE CIERGUES Devillard |
DEVILLARD 2 Ans Aqps Femelles 2e Section | N.C | 0 | 0 |
23 |
EMERAUDE DE COTTE F14 KHALKEVI x KADALKA DE COTTE Richardot |
RICHARDOT 2 Ans Aqps Femelles 2e Section | N.C | 0 | 0 |
24 |
ELEGANTE DE CHANAY F14 INTREPID JACK x CHLOE DANCING |
RICHE 2 Ans Ps Femelles | Absent | 0 | 0 |
25 |
LUCIOLE D'ARTAIX F14 KAP ROCK x PAQUITA D'ARTAIX Durand |
DURAND 2 Ans Ps Femelles | N.C | 0 | 0 |
26 |
STAMINA VENTURE F14 DIAMOND GREEN x AUENWOGE |
HARAS DES PREUX 2 Ans Ps Femelles | Absent | 0 | 0 |
27 |
ESCORT'EDEN F14 MARTALINE x ESCORT'WOMAN Souverain |
SOUVERAIN 2 Ans Ps Femelles | 2 | 0 | 0 |
28 |
ELEGANCE RECONCE F14 LUCARNO x PAQUERETTE DU RHEU Berland |
BERLAND 2 Ans Ps Femelles | N.C | 0 | 0 |
29 |
EAU BENITE F14 COASTAL PATH x SAINTETE |
SAINT VOIR 2 Ans Ps Femelles | Absent | 0 | 0 |
30 |
ALBERTA ROYALE F14 ALBERTO GIACOMETTI x ROYALE D'ALCO Deverchere |
DEVERCHERE 2 Ans Ps Femelles | 1 | 0 | 0 |
31 |
ELLA KLASS F14 COASTAL PATH x FAR REACHING Nicco |
NICCO 2 Ans Ps Femelles | 3 | 0 | 0 |
32 |
ERAGONE D'ALBAIN M14 IRISH WELLS x SELIA D'ALBAIN Bouillot |
BOUILLOT 2 Ans Aqps Males | N.C | 0 | 0 |
33 |
EXODUS D'ALBAIN M14 LORD DU SUD x LUNETTES NOIRES Bouillot |
BOUILLOT 2 Ans Aqps Males | N.C | 0 | 0 |
34 |
ENEKO M14 LAVEROCK x KALINE COLLONGES Ducret |
DUCRET 2 Ans Aqps Males | N.C | 0 | 0 |
35 |
ESPRIT DE QUARTIER H14 NETWORK x PERTINENTE Soultrait |
SOULTRAIT 2 Ans Aqps Males | N.C | 0 | 0 |
36 |
EN P'TIT COMITE H14 COASTAL PATH x ROCROI Saint Voir/ Joubert |
SAINT VOIR/ JOUBERT 2 Ans Aqps Males | 2 | 0 | 0 |
37 |
ESPOIR CHAROLAIS H14 WILLYWELL x KOFFEE COLOUR Bichet |
BICHET 2 Ans Aqps Males | 3 | 0 | 0 |
38 |
ELEVEN DES CHASTYS H14 NETWORK x JACKLINE Chatelus |
CHATELUS 2 Ans Aqps Males | N.C | 0 | 0 |
39 |
EDEN PASS H14 COASTAL PATH x MANDARA Joubert/couderc |
JOUBERT/COUDERC 2 Ans Aqps Males | 1 | 0 | 0 |
40 |
ETAN DES BLAISES H14 LORD DU SUD x LOUTRE Dury |
DURY 2 Ans Aqps Males | N.C | 0 | 0 |
41 |
ENRIKAMA M14 ENRIQUE x KHAYLAMA Deverchere |
DEVERCHERE 2 Ans Ps Males | N.C | 0 | 0 |
42 |
REDWILLOW IMPERIAL H14 BARASTRAIGHT x KALDOUNA Gourama |
GOURAMA 2 Ans Ps Males | 2 | 0 | 0 |
43 |
ETINAKO M14 TIRWANAKO x VAYRA BAY |
GOIN 2 Ans Ps Males | Absent | 0 | 0 |
44 |
ERAGON DE CHANAY H14 RACINGER x ROSE CELEBRE Raquin |
RAQUIN 2 Ans Ps Males | 3 | 0 | 0 |
45 |
DEUX AMIS H14 LORD DU SUD x PARALUNA Goin |
GOIN 2 Ans Ps Males | N.C | 0 | 0 |
46 |
ALLIED FORCE H14 KOTKY BLEU x DALIANCE |
CEALY 2 Ans Ps Males | Absent | 0 | 0 |
47 |
LUCILIUS D'ARTAIX M14 CENTENNIAL x MAYA D'ARTAIX Durand |
DURAND 2 Ans Ps Males | 1 | 0 | 0 |
48 |
LE MUSIGNY M14 ANZILLERO x FEE MAGIC Prost |
PROST 2 Ans Ps Males | N.C | 0 | 0 |
49 |
CENTEROYAL H14 CENTENNIAL x SIX ROYALE |
DEVERCHERE 2 Ans Ps Males | Absent | 0 | 0 |
50 |
SPIRIT OF KARWIN M15 FUISSE x BADINE Gronfier |
GRONFIER Yearlings | N.C | 0 | 0 |
51 |
FALKOLINE F15 BALKO x UGOLINE Giethlen-cadiergues |
GIETHLEN-CADIERGUES Yearlings | N.C | 0 | 0 |
52 |
GLADISS F15 APSIS x TEREBELLA Favre |
FAVRE Yearlings | N.C | 0 | 0 |
53 |
ROKORIE DE VINDECY F15 COKORIKO x ETOILE DE VINDECY Haras De Vindecy |
HARAS DE VINDECY Yearlings | N.C | 0 | 0 |
54 |
FAVORITE DE CHANAY F15 LORD DU SUD x CHLOE DANCING Riche |
RICHE Yearlings | N.C | 0 | 0 |
55 |
BRINDARGENT H15 COKORIKO x ROYALE ITAPARICA Denis |
DENIS Yearlings | N.C | 0 | 0 |
56 |
P'TITE HIRONDELLE F15 KHALKEVI x VAGUE ATLANTIQUE Haras Des Preux |
HARAS DES PREUX Yearlings | N.C | 0 | 0 |
57 |
FOU ALLIER H15 SADDEX x VODKA DU MONTCEAU Berger S |
BERGER S Yearlings | N.C | 0 | 0 |
58 |
KLASS DE VINDECY F15 SADDLER MAKER x ROMY DE VINDECY Haras De Vindecy/nicco |
HARAS DE VINDECY/NICCO Yearlings | N.C | 0 | 0 |
59 |
FLEUR DE ROMAY F15 LORD DU SUD x CARDORA Gordat G |
GORDAT G Yearlings | N.C | 0 | 0 |
60 |
FUNNY VIC F15 SAINT DES SAINTS x SUNNY VIC Rives Pierre |
RIVES PIERRE Yearlings | N.C | 0 | 0 |
61 |
FLEUR D'OR VALLEES F15 LAVEROCK x PAROLE D'OR Souverain |
SOUVERAIN Yearlings | N.C | 0 | 0 |
62 |
FESTIN COLLONGES H15 SECRET SINGER x MISS COLLONGES Gaec Delorme Collonges |
GAEC DELORME COLLONGES Yearlings | N.C | 0 | 0 |
63 |
FANGIO DE VASSY M15 RACINGER x TEREBELLE Lechenault |
LECHENAULT Yearlings | N.C | 0 | 0 |
64 |
ADRIMEL M15 TIRWANAKO x IRISE DE GENE Descours G |
DESCOURS G Yearlings | N.C | 0 | 0 |
65 |
FOLZANO H15 SECRET SINGER x MA QUE BELLA Blanchard |
BLANCHARD Yearlings | N.C | 0 | 0 |
66 |
FITNESS DU SUD M15 LORD DU SUD x ROSALBA Delabays Bertrand |
DELABAYS BERTRAND Yearlings | N.C | 0 | 0 |
67 |
N (VILLEMANZYE 2016) F16 KAPGARDE x VILLEMANZYE Haras Des Preux |
HARAS DES PREUX Foals Femelles 1e Section | 4 | 0 | 0 |
68 |
AMAZONYA F16 ZANZIBARI x HAHYASI Coutre |
COUTRE Foals Femelles 1e Section | 2 | 0 | 0 |
69 |
GEISHA DU LEVANT F16 GRIS DE GRIS x UNANIME Denis |
DENIS Foals Femelles 1e Section | 1 - Champion | 0 | 0 |
70 |
LILYMARLENE F16 SAMOUM x TEREBELLA Favre |
FAVRE Foals Femelles 1e Section | N.C | 0 | 0 |
71 |
JUNTA DREAM F16 DREAM WELL x JUNTA DES CHAMPS Raymond |
RAYMOND Foals Femelles 1e Section | 3 | 0 | 0 |
72 |
GELEE BLANCHE F16 SAMUM x VOIX DU COEUR Denis |
DENIS Foals Femelles 1e Section | N.C | 0 | 0 |
73 |
POULID'OR FORLONGE F16 COKORIKO x ET BOTTE DE CUIR Noirot |
NOIROT Foals Femelles 1e Section | N.C | 0 | 0 |
74 |
CRACKBOUM F16 BUCK'S BOUM x QUOI D'AUTRE Pallot |
PALLOT Foals Femelles 1e Section | N.C | 0 | 0 |
75 |
N.PEARL RIVER F16 BLEK x PEARL RIVER Bietola |
BIETOLA Foals Femelles 1e Section | N.C | 0 | 0 |
76 |
GALANTE DE ROMAY F16 LORD DU SUD x MISS DU SEUIL Gordat/dussably |
GORDAT/DUSSABLY Foals Femelles 1e Section | N.C | 0 | 0 |
77 |
WAHIDA F16 WALK IN THE PARK x AMBACITY Tige |
TIGE Foals Femelles 1e Section | 5 | 0 | 0 |
78 |
N (QUALITEE CONTROLEE 2016) F16 SAINT DES SAINTS x QUALITEE CONTROLEE Raymond |
RAYMOND Foals Femelles 2e Section | N.C | 0 | 0 |
79 |
LOUVOONA SPIGAO F16 LOUP BRETON x OONA FAIR Sambardier |
SAMBARDIER Foals Femelles 2e Section | 3 | 0 | 0 |
80 |
LIL SWALLOW F16 APSIS x VAGUE ATLANTIQUE Haras Des Preux |
HARAS DES PREUX Foals Femelles 2e Section | N.C | 0 | 0 |
81 |
GELBOE DE CHANAY F16 x Riche |
RICHE Foals Femelles 2e Section | 1 | 0 | 0 |
82 |
GIBOULEE F16 TIGER GROOM x TAHLIE DU MAQUIS |
DUMONT Foals Femelles 2e Section | Absent | 0 | 0 |
83 |
GRAMINEE F16 NO RISK AT ALL x SAVIGNY Prost/de Barmont |
PROST/de BARMONT Foals Femelles 2e Section | 2 | 0 | 0 |
84 |
GENOME DE CHANAY F16 LORD DU SUD x ISLE DE REVE Riche |
RICHE Foals Femelles 2e Section | 4 | 0 | 0 |
85 |
GARDE CONTRE F16 SADDLER MAKER x ALBALONGA Bordat |
BORDAT Foals Femelles 2e Section | N.C | 0 | 0 |
86 |
N.JOUVENCE DE GUYE F16 SADDLER MAKER x JOUVENCE DE GUYE Gaec Delorme G&v |
GAEC DELORME G&V Foals Femelles 2e Section | N.C | 0 | 0 |
87 |
GREY ROCK M16 RAIL LINK x LOLA LOTA Lauriot |
LAURIOT Foals Males 1e Section | 2 | 0 | 0 |
88 |
ANALIX M16 RADJSAMAN x AOLIDA Haras Des Preux/haubin |
HARAS DES PREUX/HAUBIN Foals Males 1e Section | N.C | 0 | 0 |
89 |
GROZNI H16 SADDLER MAKER x URANE DE FERBET Dumont I |
DUMONT I Foals Males 1e Section | 3 | 0 | 0 |
90 |
GUETAPAN COLLONGES M16 SADDLER MAKER x SATURNE COLLONGES Gaec Delorme Collonges |
GAEC DELORME COLLONGES Foals Males 1e Section | 1 | 0 | 0 |
91 |
GAMIN ORIGINAL H16 ROBIN DU NORD x VERSION ORIGINALE Haras Des Chataigners |
HARAS DES CHATAIGNERS Foals Males 1e Section | N.C | 0 | 0 |
92 |
AIE PEPITO M16 AMERICAN POST x LA PEPITE Haras Des Preux |
HARAS DES PREUX Foals Males 1e Section | N.C | 0 | 0 |
93 |
GULLIVER COLLONGES H16 TIGER GROOM x ROXANNE COLLONGES Gaec Delorme Collonges |
GAEC DELORME COLLONGES Foals Males 1e Section | N.C | 0 | 0 |
94 |
GALLION COLLONGES M16 TIGER GROOM x SENORITA COLLONGES |
GAEC DELORME COLLONGES Foals Males 1e Section | Absent | 0 | 0 |
95 |
GATSBABY H16 x Gronfier |
GRONFIER Foals Males 1e Section | N.C | 0 | 0 |
96 |
N.REGENTE DE L'ISLE H16 KAP ROCK x REGENTE DE L'ISLE Beaudot D |
BEAUDOT D Foals Males 1e Section | N.C | 0 | 0 |
97 |
HELLBOURG H16 BLUE BRESIL x HOLY QUEST Gourama |
GOURAMA Foals Males 2e Section | 3 | 0 | 0 |
98 |
N.NIKOLINE M16 KAPGARDE x NIKOLINE Haras De Faydeau |
HARAS DE FAYDEAU Foals Males 2e Section | 1 | 0 | 0 |
99 |
GAMIN DOUX H16 RAIL LINK x SWEET SURPRISE Haras Des Chataigners |
HARAS DES CHATAIGNERS Foals Males 2e Section | 2 | 0 | 0 |
100 |
GABRIEL DE GUYE M16 TIGER GROOM x KASIBELLE DE GUYE |
GAEC DELORME G&V Foals Males 2e Section | Absent | 0 | 0 |
101 |
GUSTO MANS M16 KHALKEVI x VAHINA MANS Delorme G |
DELORME G Foals Males 2e Section | 5 | 0 | 0 |
102 |
SOFT RISK H16 MY RISK x DOUCE AMBIANCE |
COUTRE Foals Males 2e Section | Absent | 0 | 0 |
103 |
GAELIC DES CHASTYS M16 TIGER GROOM x JACLINE Chatelus |
CHATELUS Foals Males 2e Section | 4 | 0 | 0 |
104 |
SOON ROCK M16 x Denis |
DENIS Foals Males 2e Section | N.C | 0 | 0 |
105 |
RISK D'ARGENT M16 MY RISK x VILLEBRUYERE |
RAQUIN Foals Males 2e Section | Absent | 0 | 0 |
106 |
GARRY ROYAL H16 KHALKEVI x ACADEMIE Raquin |
RAQUIN Foals Males 2e Section | N.C | 0 | 0 |
107 |
GRAND PARADIS H16 TIGER GROOM x OUTRE MER Delorme G&v |
DELORME G&V Foals Males 2e Section | N.C | 0 | 0 |