|
N (N ) M N ( ) x N ( )
|
| - | 0 | 0 |
1 |
EMILIE JOLIE F23 DESINVOLTE x NIZKA Simon Roger Yves |
SIMON ROGER YVES Foals Tardifs | N.C | 0 | 0 |
2 |
N (LOU WONDERFUL 2023) F23 TRIPLE THREAT x LOU WONDERFUL Elevage D'annain |
ELEVAGE D'ANNAIN Foals Tardifs | N.C | 0 | 0 |
3 |
N (SANS PEINE 2023) F23 SAVOIR VIVRE x SANS PEINE Honore Adrien |
HONORE ADRIEN Foals Tardifs | N.C | 0 | 0 |
4 |
N (UNE DEUX TROIS 2023) M23 MASKED MARVEL x UNE DEUX TROIS Domenjoud Clotilde |
DOMENJOUD CLOTILDE Foals Tardifs | N.C | 0 | 0 |
5 |
N (GEORDIE LOVE 2023) M23 MOISES HAS x GEORDIE LOVE Haras De St Maur |
HARAS DE ST MAUR Foals Tardifs | N.C | 0 | 0 |
6 |
CASTLE DES CARRÉS F23 CASTLE DU BERLAIS x MISERE DES CARRES Lemoignie Alain |
LEMOIGNIE ALAIN Foals Tardifs | N.C | 0 | 0 |
7 |
BORN IN NORMANDY M23 HUNTER'S LIGHT x BIG LETTERS Cotelle Mancel Marie Pierre |
COTELLE MANCEL MARIE PIERRE Foals Tardifs | N.C | 0 | 0 |
8 |
NUMBER ONE ROQUE M23 SILVERWAVE x TOSCANE DE LA ROQUE Mongin Elodie |
MONGIN ELODIE Foals Tardifs | 3 | 0 | 0 |
9 |
N (GEORGIELAND 2023) M23 MASKED MARVEL x GEORGIELAND Ecurie De L'empereur |
ECURIE DE L'EMPEREUR Foals Tardifs | N.C | 0 | 0 |
10 |
NOIZEENNE F23 BARASTRAIGHT x CAYE TEULTE Audebert Agnes |
AUDEBERT AGNES Foals Tardifs | N.C | 0 | 0 |
11 |
N (LA FORET 2023) M23 MASKED MARVEL x LA FORET |
COTTIN FRANCOIS MARIE Foals Tardifs | Absent | 0 | 0 |
12 |
N (BETWIXT 2023) F23 BATHYRHON x BETWIXT |
MM STUD Foals Tardifs | Absent | 0 | 0 |
13 |
N (RACIROSE 2023) F23 JEU ST ELOI x RACIROSE Goudal Anthony |
GOUDAL ANTHONY Foals Tardifs | N.C | 0 | 0 |
14 |
N (EQUANIMITY 2023) M23 TECHNICIAN x EQUANIMITY Hayeres Frederiquie |
HAYERES FREDERIQUIE Foals Tardifs | N.C | 0 | 0 |
15 |
N (DYLANELLE 2023) F23 DSCHINGIS SECRET x DYLANELLE Boitez Benjamin |
BOITEZ BENJAMIN Foals Tardifs | N.C | 0 | 0 |
16 |
LILY ROSE OF THE VALLEY F23 FOR FUN x GARYLOU Pauwels Sven |
PAUWELS SVEN Foals Tardifs | N.C | 0 | 0 |
17 |
NIKITA DU BREUIL F23 ROMAN CANDLE x NASH HAS Helye Eric |
HELYE ERIC Foals Tardifs | N.C | 0 | 0 |
18 |
N (NATALDAME 2023) M23 BEAUMEC DE HOUELLE x NATALDAME Gandy Janine |
GANDY JANINE Foals Tardifs | 5 | 0 | 0 |
19 |
SILVER DES CARRES M23 SILVERWAVE x SANS REPROCHE |
LEMOIGNIE ALAIN Foals Tardifs | Absent | 0 | 0 |
20 |
NOWAY KARWIN M23 FOR FUN x AL DOHA Scea Karwin Farm |
SCEA KARWIN FARM Foals Tardifs | N.C | 0 | 0 |
21 |
ATHENA CHIRON F23 CASTLE DU BERLAIS x ABEONA DE CLERMONT Boullais Stephane |
BOULLAIS STEPHANE Foals Tardifs | 1 | 0 | 0 |
22 |
NICE SECRET F23 DSCHINGIS SECRET x VENUS DE RE Tison Herve |
TISON HERVE Foals Tardifs | N.C | 0 | 0 |
23 |
N (BELOLINA 2023) M23 GOLIATH DU BERLAIS x BELOLINA Elevage D'annain |
ELEVAGE D'ANNAIN Foals Tardifs | N.C | 0 | 0 |
24 |
ASVARA M23 NIRVANA DU BERLAIS x MY SAMSARA Cooren Vanessa |
COOREN VANESSA Foals Tardifs | 2 | 0 | 0 |
25 |
N (SHOWANA 2023) M23 SILVERWAVE x SHOWANA |
MM STUD Foals Tardifs | Absent | 0 | 0 |
26 |
SHEITAN DE CHAIS M23 GREAT PRETENDER x ZARAGORA Deniel Bruno |
DENIEL BRUNO Foals Tardifs | N.C | 0 | 0 |
27 |
N (NORITAS HAS 2023) M23 TECHNICIAN x NORITAS HAS Haras De Montaigu |
HARAS DE MONTAIGU Foals Tardifs | N.C | 0 | 0 |
28 |
N (DIVINE LA COLMINE 2023) F23 DSCHINGIS SECRET x DIVINE LA COLMINE |
ECURIE DE LA COLMINE Foals Tardifs | Absent | 0 | 0 |
29 |
MASK DE CERISY F23 MASKED MARVEL x SEMUR Varin Olivier |
VARIN OLIVIER Foals Tardifs | N.C | 0 | 0 |
30 |
GALLOTIKA TALISKER F23 CHANDUCOQ x BALTIKA TALISKER Brillet Germain |
BRILLET GERMAIN Foals Tardifs | N.C | 0 | 0 |
31 |
N (LADY LIUWA 2023) M23 BATHYRHON x LADY LIUWA Ecurie De L'empereur |
ECURIE DE L'EMPEREUR Foals Tardifs | 6 | 0 | 0 |
32 |
CLARA CHOCOLAT F23 BATHYRHON x MAGIC IMAGE Scea Fidjis |
SCEA FIDJIS Foals Tardifs | N.C | 0 | 0 |
33 |
N (AD ACTA 2023) M23 SIR RON PRIESTLEY x AD ACTA Simon Roger Yves |
SIMON ROGER YVES Foals Tardifs | N.C | 0 | 0 |
34 |
NATHABA F23 BATHYRHON x NATHA Czyz Sabrina |
CZYZ SABRINA Foals Tardifs | N.C | 0 | 0 |
35 |
N (MAGIE 2023) M23 SEABHAC x MAGIE Mm Stud |
MM STUD Foals Tardifs | N.C | 0 | 0 |
36 |
NARCOS K M23 CHANDUCOQ x JEUNE PARQUE Raoult Angelique Et Jean-philippe |
RAOULT ANGELIQUE ET JEAN-PHILIPPE Foals Tardifs | N.C | 0 | 0 |
37 |
N (BAR BICHETTE 2023) M23 GREAT PRETENDER x BAR BICHETTE Sarl Neustrian Associates |
SARL NEUSTRIAN ASSOCIATES Foals Tardifs | 4 | 0 | 0 |
38 |
NILE AT ALL F23 NO RISK AT ALL x NILE DIVINE Chapel Eric |
CHAPEL ERIC Foals Tardifs | N.C | 0 | 0 |
39 |
N (SANTA MIX 2023) F23 SAVOIR VIVRE x SANTA MIX Noel Florian |
NOEL FLORIAN Foals Precoces | N.C | 0 | 0 |
40 |
NIVOSE MONTY M23 JOSHUA TREE x GREY BEE DE MONTY Scea Elevage De Monty |
SCEA ELEVAGE DE MONTY Foals Precoces | N.C | 0 | 0 |
41 |
N (CALINE DE L'OASIS 2023) M23 SOFT LIGHT x CALINE DE L'OASIS Haras D'orfausse |
HARAS D'ORFAUSSE Foals Precoces | N.C | 0 | 0 |
42 |
EMSIBEAU M23 BATHYRHON x MISS MILLE OR Equi-michel 6 |
EQUI-MICHEL 6 Foals Precoces | N.C | 0 | 0 |
43 |
NEWXIZANDRE M23 GARY DU CHENET x EVAZANDRE Aimez Frederic |
AIMEZ FREDERIC Foals Precoces | N.C | 0 | 0 |
44 |
TANGO THE BEST M23 CLOVIS DU BERLAIS x MADEMOISELLE MARS Duchesnay Sarah |
DUCHESNAY SARAH Foals Precoces | N.C | 0 | 0 |
45 |
NANTAISE BORGET F23 VOILADENUO x GUYONNE |
GOUPIL OLIVIA Foals Precoces | Absent | 0 | 0 |
46 |
NOCES DE KARWIN F23 MASKED MARVEL x RHELIGHONNE Scea Karwin Farm |
SCEA KARWIN FARM Foals Precoces | N.C | 0 | 0 |
47 |
LASTROLABE M23 LATROBE x SWEET NIGHT Legars Pascal |
LEGARS PASCAL Foals Precoces | N.C | 0 | 0 |
48 |
BALTHAZART M23 GOLIATH DU BERLAIS x LA CHANCELIERE Marteau Jacky |
MARTEAU JACKY Foals Precoces | N.C | 0 | 0 |
49 |
N (LA VISTA 2023) F23 LATROBE x LA VISTA Normandie Breeding |
NORMANDIE BREEDING Foals Precoces | 3 | 0 | 0 |
50 |
N (DOMINO DES MOTTES 2023) M23 CASTLE DU BERLAIS x DOMINO DES MOTTES Mac Millan Douglas |
MAC MILLAN DOUGLAS Foals Precoces | N.C | 0 | 0 |
51 |
NECTAR DES BLINS M23 POUR MOI x STEELY DANCER Communier Jean-denis |
COMMUNIER JEAN-DENIS Foals Precoces | 2 | 0 | 0 |
52 |
SIGURD MAN M23 CASTLE DU BERLAIS x LOVLY GIRL Hermande Brunehilde (mme) |
HERMANDE Brunehilde (Mme) Foals Precoces | N.C | 0 | 0 |
53 |
NEED YOU KARWIN F23 CHOEUR DU NORD x ME BEFORE YOU Scea Karwin Farm |
SCEA KARWIN FARM Foals Precoces | N.C | 0 | 0 |
54 |
N (SIMONE ANGEL 2023) F23 SIR RON PRIESTLEY x SIMONE ANGEL Simon Roger Yves |
SIMON ROGER YVES Foals Precoces | N.C | 0 | 0 |
55 |
N (RIVER OF NO RETURN 2023) F23 CHOEUR DU NORD x RIVER OF NO RETURN Ecurie De L'empereur |
ECURIE DE L'EMPEREUR Foals Precoces | N.C | 0 | 0 |
56 |
NOVEMBER KARWIN F23 LATROBE x APRIL MARVEL |
SCEA KARWIN FARM Foals Precoces | Absent | 0 | 0 |
57 |
NICOLAZO M23 MASKED MARVEL x SAVIGNY Andre Anne Charlotte / Clotilde De Barmon |
ANDRE ANNE CHARLOTTE / CLOTILDE DE BARMON Foals Precoces | N.C | 0 | 0 |
58 |
N (STELLE DI MARE 2023) F23 SOFT LIGHT x STELLE DI MARE Haras De St Maur |
HARAS DE ST MAUR Foals Precoces | 4 | 0 | 0 |
59 |
N (BALSAME DES MOTTES 2023) F23 DOHA DREAM x BALSAME DES MOTTES Girres Benoit |
GIRRES BENOIT Foals Precoces | N.C | 0 | 0 |
60 |
NEGTOT DU MAUPAS M23 ECTOT x CHEG Earl Haras Du Maupas |
EARL HARAS DU MAUPAS Foals Precoces | N.C | 0 | 0 |
61 |
N (VISINOVA 2023) M23 FLINTSHIRE x VISINOVA Sc Couetil Elevage |
SC COUETIL ELEVAGE Foals Precoces | N.C | 0 | 0 |
62 |
TOPAZE DE MAINE F23 GREAT PRETENDER x LINADAME Desgranges Thierry |
DESGRANGES THIERRY Foals Precoces | N.C | 0 | 0 |
63 |
N (TROTOT 2023) M23 MOISES HAS x TROTOT Julienne Pierre |
JULIENNE PIERRE Foals Precoces | N.C | 0 | 0 |
64 |
N (ADULA 2023) F23 TECHNICIAN x ADULA Sc Couetil Elevage |
SC COUETIL ELEVAGE Foals Precoces | 6 | 0 | 0 |
65 |
NAMOUR KARWIN F23 MOTIVATOR x ROCAILLE Scea Karwin Farm |
SCEA KARWIN FARM Foals Precoces | N.C | 0 | 0 |
66 |
NAVANEO M23 ROBIN OF NAVAN x BOLICHE Dequaindry Gabriel |
DEQUAINDRY GABRIEL Foals Precoces | N.C | 0 | 0 |
67 |
N (ACENTELA 2023) M23 ECTOT x ACENTELA Acf Elevage |
ACF ELEVAGE Foals Precoces | N.C | 0 | 0 |
68 |
NAVANYA TALISKER F23 ROBIN OF NAVAN x IDEALE TALISKER Brillet Germain |
BRILLET GERMAIN Foals Precoces | N.C | 0 | 0 |
69 |
TWO SHOES F23 BEAUMEC DE HOUELLE x SHOELESS Haras De Montaigu |
HARAS DE MONTAIGU Foals Precoces | N.C | 0 | 0 |
70 |
PAKINE F23 FOR FUN x PACQUES ISLAND |
LEBRET ALAIN Foals Precoces | Absent | 0 | 0 |
71 |
N (ARSINOE 2023) F23 LATROBE x ARSINOE Sc Couetil Elevage |
SC COUETIL ELEVAGE Foals Precoces | 5 | 0 | 0 |
72 |
NIKITA SAPI F23 BATHYRHON x EFFLUVE DU LARGE Ecurie Sapi |
ECURIE SAPI Foals Precoces | 1 - Champion | 0 | 0 |
73 |
QUAND MÊME F23 NIRVANA DU BERLAIS x PIQUE LA LUNE Ecurie Cap Orne |
ECURIE CAP ORNE Foals Precoces | N.C | 0 | 0 |
74 |
N (GRANDE PREMIERE 2023) F23 NIRVANA DU BERLAIS x GRANDE PREMIERE Ecurie Cap Orne |
ECURIE CAP ORNE Foals Precoces | N.C | 0 | 0 |
75 |
NIHIRU ESSEF M23 SHALABINI x BABY DOLL Savare Catherine |
SAVARE CATHERINE Foals Precoces | N.C | 0 | 0 |
76 |
N (KHELWA 2023) F23 SAINT DES SAINTS x KHELWA Haras Des Trois Chapelles |
HARAS DES TROIS CHAPELLES Foals Precoces | N.C | 0 | 0 |
77 |
MOON LIGHT SOMOZA M22 DE TREVILLE x PADAM PADAM Lambert Elodie |
LAMBERT ELODIE Yearlings Males | N.C | 0 | 0 |
78 |
SILENCE ON TOURNE H22 ROMAN CANDLE x PIQUE LA LUNE Ecurie Cap Orne |
ECURIE CAP ORNE Yearlings Males | N.C | 0 | 0 |
79 |
THE MOON'S ANGEL M22 MADHMOON x RADA ANGEL Dwek Renee |
DWEK RENEE Yearlings Males | N.C | 0 | 0 |
80 |
TOP MAGNETO H22 NIRVANA DU BERLAIS x RISKA Ecurie Cap Orne |
ECURIE CAP ORNE Yearlings Males | 1 | 0 | 0 |
81 |
MY JO OF COURSE H22 GARY DU CHENET x ROLANDALE Pingliez Yannick |
PINGLIEZ YANNICK Yearlings Males | N.C | 0 | 0 |
82 |
ASBARO DES BOIS M22 IT'S GINO x ROSE DES BOIS |
BRILLET JOELLE Yearlings Males | Absent | 0 | 0 |
83 |
MOVING RIGHT M22 CLOVIS DU BERLAIS x RUNNING CHOPE Bougeard Gwenaelle |
BOUGEARD GWENAELLE Yearlings Males | N.C | 0 | 0 |
84 |
SAGA FUN M22 FOR FUN x SAGALIANCE |
COOREN VANESSA Yearlings Males | Absent | 0 | 0 |
85 |
MOA D'ABORD M22 SAVOIR VIVRE x SAINTE LYSE Landais Jean Pascal |
LANDAIS JEAN PASCAL Yearlings Males | 5 | 0 | 0 |
86 |
N (SANS REGRET 2022) H22 LATROBE x SANS REGRET Haras Du Grenat |
HARAS DU GRENAT Yearlings Males | N.C | 0 | 0 |
87 |
SHAWNEE SONG M22 SAVOIR VIVRE x SHAWNEE Haras Du Taillis |
HARAS DU TAILLIS Yearlings Males | 2 | 0 | 0 |
88 |
MOTALLAKH ESSEF M22 SHALABINI x STAR D'ARGENT Savare Catherine |
SAVARE CATHERINE Yearlings Males | N.C | 0 | 0 |
89 |
SOFT MAN H22 MANATEE x SWEET NIGHT Legars Pascal |
LEGARS PASCAL Yearlings Males | 3 | 0 | 0 |
90 |
MASCARET DE LOIRE H22 TAJ MAHAL x AIGRETTE DE LOIRE Ecurie Fleury Renaud |
ECURIE FLEURY RENAUD Yearlings Males | 4 | 0 | 0 |
91 |
IRON CASTLE M22 CASTLE DU BERLAIS x BESNARDINE Dwek Renee |
DWEK RENEE Yearlings Males | N.C | 0 | 0 |
92 |
PUCHEUIL DE CERISY M22 NIRVANA DU BERLAIS x FAG YONGY Varin Olivier |
VARIN OLIVIER Yearlings Males | N.C | 0 | 0 |
93 |
MARIN DES CLOS M22 NO RISK AT ALL x HOLYLOLY DU LARGE |
GOUBET CAROLINE Yearlings Males | Absent | 0 | 0 |
94 |
MONSTRE D'AMOUR M22 BATHYRHON x HURKOVA Beyer Pascal |
BEYER PASCAL Yearlings Males | N.C | 0 | 0 |
95 |
MADISON RANSOM M22 BATHYRHON x INTENSE EMOTION Juhel Agnes |
JUHEL AGNES Yearlings Males | N.C | 0 | 0 |
96 |
THE ROBBERS M22 ECTOT x LADY D'OGENNE Menuet William |
MENUET WILLIAM Yearlings Males | N.C | 0 | 0 |
97 |
GARTALIN TALISKER M22 GARY DU CHENET x LADYLUX Brillet Germain |
BRILLET GERMAIN Yearlings Males | N.C | 0 | 0 |
98 |
PRAY FOR HOPE F22 HEY GAMAN x PER PERDES Haras Du Taillis |
HARAS DU TAILLIS Yearlings Femelles | 4 | 0 | 0 |
99 |
MILESSIA PARADISE F22 SILVERWAVE x QUEEN PARADISE Laurencon Jennifer |
LAURENCON JENNIFER Yearlings Femelles | N.C | 0 | 0 |
100 |
NEW VIRGINIA F22 DESINVOLTE x SISSI DE TEILLE Simon Roger Yves |
SIMON ROGER YVES Yearlings Femelles | 3 | 0 | 0 |
101 |
MY LITTLE DEVIL F22 AMERICAN DEVIL x VAS Y LITTLE Jouteau Jean-maurice |
JOUTEAU JEAN-MAURICE Yearlings Femelles | 5 | 0 | 0 |
102 |
LILY DES CHAMPS F22 ROBIN OF NAVAN x AMIE DES CHAMPS Clerc Celine |
CLERC CELINE Yearlings Femelles | 1 - Champion | 0 | 0 |
103 |
MENTALI F22 BANDE x CAPRIKA D'ANJOU Ecurie Fleury Renaud |
ECURIE FLEURY RENAUD Yearlings Femelles | N.C | 0 | 0 |
104 |
MARQUIZ SAPI F22 SAVOIR VIVRE x CREME CASSIS Ecurie Sapi |
ECURIE SAPI Yearlings Femelles | N.C | 0 | 0 |
105 |
JEM PRO F22 LATROBE x JEMYSAINTES Lormand Florence |
LORMAND FLORENCE Yearlings Femelles | N.C | 0 | 0 |
106 |
NOIRAUDE F22 BATHYRHON x LIMNOSKA Beyer Pascal |
BEYER PASCAL Yearlings Femelles | N.C | 0 | 0 |
107 |
MONALISA MYTICAMBO F22 MACHUCAMBO x MYSTIC MELODY Couteux Jean-claude |
COUTEUX JEAN-CLAUDE Yearlings Femelles | 2 | 0 | 0 |
108 |
HE'S ON FIRE H21 CHANDUCOQ x VENUS DU PUY NOIR Chayrigues Elise |
CHAYRIGUES ELISE 2 Ans Males | 1 | 0 | 0 |
109 |
ROME ANTIQUE H21 ROMAN CANDLE x BRAVARDE Haras Des Biches |
HARAS DES BICHES 2 Ans Males | 4 | 0 | 0 |
110 |
LEGRAND COTTEAU H21 BARASTRAIGHT x CAYE TEULTE |
AUDEBERT AGNES 2 Ans Males | Absent | 0 | 0 |
111 |
CHOEUR DU GRENAT H21 CHOEUR DU NORD x EVA Haras Du Grenat |
HARAS DU GRENAT 2 Ans Males | 5 | 0 | 0 |
112 |
DSCHINGIS TOKEN M21 DSCHINGIS SECRET x EXOTIC LOVE Avatara Sa |
AVATARA SA 2 Ans Males | 3 | 0 | 0 |
113 |
SACRE LASCAR H21 SEAHENGE x LA BERLIOZ Jabot Pierre |
JABOT PIERRE 2 Ans Males | N.C | 0 | 0 |
114 |
FOR LIFE H21 KAMSIN x LADY D'OGENNE Menuet William |
MENUET WILLIAM 2 Ans Males | 2 | 0 | 0 |
115 |
MENIL VICOMTE H21 ROMAN CANDLE x LADY LISES Delaroche Sonia |
DELAROCHE SONIA 2 Ans Males | N.C | 0 | 0 |
116 |
LADY DE CARJAC F21 GREAT PRETENDER x QUEYRANN Ferrero Caroline |
FERRERO CAROLINE 2 Ans Femelles | 4 | 0 | 0 |
117 |
L'ORCHIDEE ESSEF F21 MOTIVATOR x ROSE QUEEN Savare Catherine |
SAVARE CATHERINE 2 Ans Femelles | N.C | 0 | 0 |
118 |
LOVELYMATCH F21 BEAUMEC DE HOUELLE x SET ET MATCH Baroni Precy Christine |
BARONI PRECY CHRISTINE 2 Ans Femelles | N.C | 0 | 0 |
119 |
SYNAPSE F21 MASKED MARVEL x TABANEA Haras Des Biches |
HARAS DES BICHES 2 Ans Femelles | N.C | 0 | 0 |
120 |
GENEZARETH F21 GUIGNOL x BILLIE JANE Brard Robert |
BRARD ROBERT 2 Ans Femelles | N.C | 0 | 0 |
121 |
ORNITHINE F21 GOLIATH DU BERLAIS x BRAVE D'HONNEUR Haras Des Biches |
HARAS DES BICHES 2 Ans Femelles | 5 | 0 | 0 |
122 |
LA FILLE DU ROI F21 CLOVIS DU BERLAIS x CHICKEN FLAG Marteau Jacky |
MARTEAU JACKY 2 Ans Femelles | N.C | 0 | 0 |
123 |
DEMOISELLE DE PAIL F21 KAPGARDE x DAME DE PAIL Breton Jean-raymond |
BRETON JEAN-RAYMOND 2 Ans Femelles | N.C | 0 | 0 |
124 |
LILI D'ANGOS F21 CHANDUCOQ x DAMZELLE GIGI Cadel Anne |
CADEL ANNE 2 Ans Femelles | 1 - Champion | 0 | 0 |
125 |
LADY DE LA COLMINE F21 CHOEUR DU NORD x DIVINE LA COLMINE |
ECURIE DE LA COLMINE 2 Ans Femelles | Absent | 0 | 0 |
126 |
BEAUTIFUL GLORY F21 BEAUMEC DE HOUELLE x GLOIREZ Baroni Precy Christine |
BARONI PRECY CHRISTINE 2 Ans Femelles | N.C | 0 | 0 |
127 |
NEW VIE DE YELL F21 CHANDUCOQ x GREATYELL Portier Oceane |
PORTIER OCEANE 2 Ans Femelles | N.C | 0 | 0 |
128 |
LOSE YOURSELF F21 SEAHENGE x GRINTA NOIRE Jabot Pierre |
JABOT PIERRE 2 Ans Femelles | 3 | 0 | 0 |
129 |
LADYNIRWA F21 NIRVANA DU BERLAIS x LADY ANOUCHKA Earl Du Bois Hue |
EARL DU BOIS HUE 2 Ans Femelles | 2 | 0 | 0 |
130 |
NAVANA TALISKER F21 ROBIN OF NAVAN x LADYLUX Brillet Germain |
BRILLET GERMAIN 2 Ans Femelles | N.C | 0 | 0 |
131 |
IMPALA LIPKI F21 SEAHENGE x LEGENDE NOIRE Jabot Pierre |
JABOT PIERRE 2 Ans Femelles | N.C | 0 | 0 |
132 |
JE NE VEUX QU'ELLE F21 ELM PARK x MA PHILOSOPHIE Simon Roger Yves |
SIMON ROGER YVES 2 Ans Femelles | N.C | 0 | 0 |