3 |
TITI PARISIEN H14 MONITOR CLOSELY x PARICE DE LA BORIE |
Ecurie CAP' ORNE 2 Ans Males | Absent | 0 | 0 |
4 |
AIRISH QUALITY H14 IRISH WELLS x QUALYJENKA Damien Georget |
Damien GEORGET 2 Ans Males | N.C | 0 | 0 |
5 |
N (RUBELLITE 2014) H14 AIR CHIEF MARSHAL x RUBELLITE |
Christian DOUBLET 2 Ans Males | Absent | 0 | 0 |
6 |
SPALICHA ROSETGRI H14 RECHARGE x SPALITAS Rosetgri Stud |
ROSETGRI STUD 2 Ans Males | N.C | 0 | 0 |
7 |
UN TIC H14 FULL OF GOLD x BERTHEVINE Marie Merienne |
Marie MERIENNE 2 Ans Males | N.C | 0 | 0 |
8 |
FROSTINATOR H14 SILVER FROST x BIP BIP TERCAH Roc' Let Stud |
ROC' LET STUD 2 Ans Males | 3 | 0 | 0 |
9 |
CADESCO H14 MARESCA SORRENTO x CADEAU DE SHUIL Haras De La Rousseliere |
Haras de la ROUSSELIERE 2 Ans Males | 1 | 0 | 0 |
11 |
DOLLY LIGHT F14 BLUE BRESIL x LALY LIGHT |
Haras des COMMEAUX 2 Ans Femelles | Absent | 0 | 0 |
13 |
SALVA TERRA F14 RECHARGE x LUNE ROYALE Jocelyne De Montaigu |
Jocelyne de MONTAIGU 2 Ans Femelles | N.C | 0 | 0 |
14 |
PERSIAN DOLL F14 PERSIAN COMBAT x MARINERS DOLL Philippe Rainteau |
Philippe RAINTEAU 2 Ans Femelles | 5 | 0 | 0 |
16 |
EFFLUVE DU LARGE F14 GREAT PRETENDER x VILLE EAGLE Haras De La Hetraie |
Haras de la HETRAIE 2 Ans Femelles | N.C | 0 | 0 |
17 |
EXTRA GOLD F14 FULL OF GOLD x NEMENCHKA Haras De La Herbourgere |
Haras de la HERBOURGERE 2 Ans Femelles | N.C | 0 | 0 |
19 |
A VOTE F14 x Ecurie Cap' Orne |
Ecurie CAP' ORNE 2 Ans Femelles | 3 | 0 | 0 |
20 |
TRANSCENDANCE F14 TIMOS x TAFFETAS Serge Duchene |
Serge DUCHENE 2 Ans Femelles | N.C | 0 | 0 |
21 |
MINIGRI DE JUILLEY F14 GRIS DE GRIS x TINA DE JUILLEY Pascale Trincot |
Pascale TRINCOT 2 Ans Femelles | 2 | 0 | 0 |
23 |
PRETENDER ALANA F14 GREAT PRETENDER x AMIE DES CHAMPS Haras De La Hetraie |
Haras de la HETRAIE 2 Ans Femelles | N.C | 0 | 0 |
24 |
EGERIE SMART F14 KAPGARDE x BAYA Ecurie Smart |
Ecurie SMART 2 Ans Femelles | 6 | 0 | 0 |
30 |
FAMILY POT H15 MONITOR CLOSELY x NIKITRIES |
Ecurie des PELTRAIS Yearlings Males | Absent | 0 | 0 |
31 |
TOUT PARIS H15 KAPGARDE x PARICE DE LA BORIE Ecurie Cap' Orne |
Ecurie CAP' ORNE Yearlings Males | 1 - Champion | 0 | 0 |
33 |
JERRICAN D'ESSENCE H15 TIMOS x QUIQUIJANA Serge Duchene |
Serge DUCHENE Yearlings Males | 2 | 0 | 0 |
36 |
FULL CITY H15 APSIS x SIN CITY Amédée Choupeault |
Amédée CHOUPEAULT Yearlings Males | N.C | 0 | 0 |
38 |
EROS D'OR H15 PUIT D'OR x TROP BELLE Nicolas Moisson |
Nicolas MOISSON Yearlings Males | N.C | 0 | 0 |
39 |
DZIECKO M15 SATRI x BELLA CARA Haras De St Roch |
HARAS DE ST ROCH Yearlings Males | 3 | 0 | 0 |
42 |
TYTONIDAE F15 TIMOS x GREY OWL Serge Duchene |
Serge DUCHENE Yearlings Femelles | 4 | 0 | 0 |
43 |
FEMINIX DU VAL F15 AL NAMIX x JOUR DE CHANCE |
Haras de CLAIREFONTAINE Yearlings Femelles | Absent | 0 | 0 |
44 |
L'AUTONOMIE F15 x |
Catherine COIFFIER Yearlings Femelles | Absent | 0 | 0 |
45 |
LOULELI F15 FUISSE x LOUVE ANTIQUE Haras Des Etincelles |
Haras des ETINCELLES Yearlings Femelles | N.C | 0 | 0 |
46 |
MY LAW AN CO F15 ENRIQUE x MAGISTRADA Marine Estrade |
Marine ESTRADE Yearlings Femelles | 5 | 0 | 0 |
47 |
LISA DE VASSY F15 COKORIKO x MONA VASSY Bernard Ferrand |
Bernard FERRAND Yearlings Femelles | 2 | 0 | 0 |
49 |
BELLE NANTAISE F15 BALLINGARRY x NANA NANTAISE Haras Des Embruns |
Haras des EMBRUNS Yearlings Femelles | N.C | 0 | 0 |
50 |
FIRE LOVE F15 NO RISK AT ALL x ROCHE BRUNE Haras De La Perdriere |
Haras de la PERDRIERE Yearlings Femelles | 3 | 0 | 0 |
51 |
FAZAMOUR F15 LEGOLAS x SALINA D'AIRY François Jereczek |
François JERECZEK Yearlings Femelles | N.C | 0 | 0 |
53 |
FOUGUEUSE DU VAL F15 NO RISK AT ALL x VAL DE L'OASIS |
Haras de CLAIREFONTAINE Yearlings Femelles | Absent | 0 | 0 |
54 |
FURIDANSE DE BERCE F15 LINDA'S LAD x ZEPHRICHANE |
EARL Les GRANDES ALOUETTES Yearlings Femelles | Absent | 0 | 0 |
55 |
MANYARA PASSION F15 FINE GRAIN x POPIRONE Ursula Toole |
Ursula TOOLE Yearlings Femelles | N.C | 0 | 0 |
57 |
FOLLOWME SAINTFRAY F15 DOCTOR DINO x BELTZA Haras De Saint Fray |
Haras de SAINT FRAY Yearlings Femelles | N.C | 0 | 0 |
58 |
SAGANESHA ROSETGRI F15 RECHARGE x BLUE SAGA Rosetgri Stud |
ROSETGRI STUD Yearlings Femelles | N.C | 0 | 0 |
59 |
EPHEDRINE F15 AL NAMIX x BRAVE D'HONNEUR Catherine Coiffier |
Catherine COIFFIER Yearlings Femelles | 6 | 0 | 0 |
62 |
POULID'OR FORLONGE F16 COKORIKO x ET BOTTES DE CUIR |
Pierre NOIROT Foals Precoces | Absent | 0 | 0 |
68 |
LOST IN MONTMARTRE F16 MONTMARTRE x LOST MAIBY Ecurie Cap' Orne |
Ecurie CAP' ORNE Foals Precoces | N.C | 0 | 0 |
69 |
KALKAS H16 KAPGARDE x FORTUNATEENCOUNTER Haras Du Buff |
Haras du BUFF Foals Precoces | 2 | 0 | 0 |
72 |
GITANE D'AINAY F16 TURGEON x NORITA HAS Haras De Montaigu |
Haras de MONTAIGU Foals Precoces | N.C | 0 | 0 |
73 |
PELIGRIS F16 GRIS DE GRIS x PELISSANE |
Jérôme HAUSSY Foals Precoces | Absent | 0 | 0 |
75 |
HELLO SUNSHINE F16 KAPGARDE x LOUVISY Ecurie Cap' Orne |
Ecurie CAP' ORNE Foals Precoces | 7 | 0 | 0 |
78 |
ILE JONES F16 ZAMBEZI SUN x RIKERS ISLAND Julie Mestrallet |
Julie MESTRALLET Foals Precoces | N.C | 0 | 0 |
82 |
GRANDES MAREES F16 CRILLON x SIMILARESISOLDOFA Haras Des Mesnils |
Haras des MESNILS Foals Precoces | 1 | 0 | 0 |
84 |
GENOLA F16 x Jean-luc Couetil |
Jean-Luc COUETIL Foals Precoces | N.C | 0 | 0 |
86 |
GOTHAM M16 JOSHUA TREE x UGANDA DE LA ROQUE Olivier Bidet |
Olivier BIDET Foals Precoces | 3 | 0 | 0 |
88 |
GAZELLE SMART F16 SUNDAY BREAK x VIVA BERE Ecurie Smart |
Ecurie SMART Foals Precoces | N.C | 0 | 0 |
91 |
THOMAS CUBITT M16 YOUMZAIN x HELSINKA Haras Des Embruns |
Haras des EMBRUNS Foals Tardifs | 1 - Champion | 0 | 0 |
92 |
GUARDIA TOP F16 TOP TRIP x JOUR DE CHANCE François Dutertre |
François DUTERTRE Foals Tardifs | 4 | 0 | 0 |
99 |
ECLAIR ETINCELLE H16 AUTORIZED x NUCELLA Haras Des Etincelles |
Haras des ETINCELLES Foals Tardifs | N.C | 0 | 0 |
105 |
THENAC H16 WALK IN THE PARK x RYDE Haras De Faydeau |
Haras de FAYDEAU Foals Tardifs | N.C | 0 | 0 |
108 |
GARRICK FIDJIS M16 SIMPLEX x UNE LEGENDE FIDJIS Scea Fidgis |
SCEA FIDGIS Foals Tardifs | 3 | 0 | 0 |
109 |
VIKING'S WAY H16 MARTALINE x VIRGATA |
Haras des Marais Foals Tardifs | Absent | 0 | 0 |
111 |
VERY GOOD TRIP H16 TOP TRIP x AMIE DES CHAMPS Céline Clerc |
Céline CLERC Foals Tardifs | 5 | 0 | 0 |
113 |
MEANN F16 TOP TRIP x BELLA CARA Haras De St Roch |
Haras de ST ROCH Foals Tardifs | N.C | 0 | 0 |
114 |
GROOVE KASSEUL H16 GREAT PRETENDER x BLOODY SUNDAY Carole Georgeault |
Carole GEORGEAULT Foals Tardifs | N.C | 0 | 0 |
119 |
N (DEGLET NOUR 2016) M16 TIMOS x DEGLET NOUR |
Serge DUCHENE Foals Tardifs | Absent | 0 | 0 |